می گویند مایکل جکسون زنده است؟

دروغ بودن مرگ مایکل جکسون

 

سی ان ان” در خبری فوری اعلام کرد : براساس فیلمی که یکی از سایت های تلویزیونی منتشر کرده ، “مایکل جاکسون ” درون یک آمبولانس دیده شده و پس از چند ثانیه آمبولانس را به مقصد نامعلومی ترک می کند. کانال تلویزیونی “RTL” آلمان که این فیلم را منتشر کرده به دوستداران این خواننده پاپ اطمینان داده که مایکل زنده است.

” هیکی شولتر ” سخنگوی این شبکه تلویزیونی به “سی ا ن ان” گفته : ما این فیلم را بدون تحلیل منتشر کرده ایم و در انتظار انعکاس آن در جامعه هستیم. تاکنون ۸۸۰ هزار کاربر این فیلم را دیده اند و به این باور رسیده اند که مایکل زنده است

این همان عکس معروفی است که مایکل را در مراسم در گذشت خودش نشان میدهد و جاتت جکسون نمیتوانست دید از اون بر دارد فقط در این تصویر بینی مایکل عوض شده بوده تا شناسایی نگردد و در طی مراسم پشت سر خواهر و برادران خود نشسته بود و بعد از اجرای آهنگ دست خود را به نشانه معروف پیروزی بالا میبرد علامتی که سالها نماد خود او بود این تنها سوتی این مراسم قلابی نبود خنده های برادران مایکل در طول مراسم کاملن بر صحت این اثر افزود به یاد داشته باشید الویس پریسلی اولین کسی بود که مرگ خودرا شیبه سازی کرد.

.

.

اما در خصوص این خبر تحقیقاتی در فضای مجازی ، ویدئو های منتشر شده و خبرهای پخش شده و حتی سخنرانی های آقای رائفی پور انجام شد که همچنان مرگ مایکل جکسون در ابهام است لذا در خصوص چگونگی مرگ او به اطلاعات بیشتر و درست نیاز است.

از آن جایی که مردم ایران و جهان ، کشور امریکا و دولتش را می شناسند و از پنهان کاری بسیاری از اتفاقات ریز و درشت آنها اطلاع دارند می توان حدس زد که در مورد هر گونه همکاری با دستگاه مخفی فراماسونی باید انتظار آن را داشت که با کوچکترین لغزش در سیستم و لو دادن بعضی از افکار ؛ ایده و کارهای رمز آلود آنها با مرگ روبه رو شود.  به همین خاطر حتی زنده بودن مایکل نیز در ابهام است.

اما در خصوص شایعات مبنی بر زنده بودن یا نبودن این خواننده پرطرفدار می شود اینگونه تصور کرد که ممکن است سالهای نه چندان دور شخصی را با جراحی پلاستیک شبیه به مایکل در بیاورند و کار شیطانی دستگاه فراماسونی را به سرانجام برسانند.

.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *