من عاشق محمدم (ص)

توهین به پیامبر (ص) را محکوم می کنیم

در پی توهین نشریه فرانسوی « شارلی ابدو » ، نسبت به پیام آور صلح و دوستی حضرت محمد (ص) خاتم پیامبران که بی شرمانه نسبت به ایشان بی احترامی شده است را محکوم می کنیم.

.

.

اهانت های این نشریه به چهار زبان زنده دنیا منتشر شده است. با اینکه در اکثر کشور های دنیا کم و بیش تروریسم های جنایت کار وجود دارد هیچ تلاشی برای جلوگیری از آن بکار گرفته نمی شود و یا کم کاری و یا به عبارتی کوتاهی در کار آنها دیده می شود. اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) ، نشانه ضعف و جهالت یک شخص یا اشخاصی که در امر توهین کننده قرار می گیرند است . افرادی که سعی در انجام اسلام ستیزی را دارند به خوبی معلوم است که نسبت به انسانیت بویی نبرده اند و آنان که در آن نشریه فرانسوی مسئولیت نوشتن تا انتشار آن را دارند از اسلام می ترسند که مبادا خرافه های آنان را نابود کند همان خرافه هایی که آن را به جای پرستش خداوند عز وجل می پرستند . خداوند انسان را در زمین قرار داد تا آن را آباد کند اما در میان انسانها افرادی بوجود آمدند که با خلق و خوی حیوانی خود زندگی می کنند ، آنها با جنایت انس گرفته اند و ما آنها را با نام جنایتکار و تروریسم می شناسیم . سایت دانلودسرا نیز به سهم و وظیفه انسانی خود این توهین که نسبت به پیامبر (ص) انجام شده است را محکوم می کند .

.

.

به زودی اهانت کنندگان رو سیاه خواهند شد ، با آمدن حضرت مهدی (عج) ، منجی عالم بشریت ، ان شاء الله درس خوب و فراموش نشدنی به آنها خواهد داد…

.

.

.

.

توهین کنندگان محکومند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *