روشی خاص در مناظره سوم

روش آقای احمدی نژاد در مناظره سوم

بعضی از کاندیدای محترم در مناظره سوم روش خاصی را در پیش گرفتند که از مد افتاده بود. در دوره دولت دهم شخصی از بین مردم انتخاب شد و به  ریاست جمهوری رسید که با روش تخریب کردن رقبای خود ؛ توانست برای دومین بار به این مقام دست پیدا کند. حال چرا در دولت دوازدهم نیز این عملکرد از کاندیدها سر زد جای بسیار سوال از کاندیدها دارد.

آن چه بین مردم مشهود است روش آقای احمدی نژاد در مناظره سوم بود که از بین شش کاندید دیده شد البته این حالت ، یعنی حالت تخریب کردن رقیب کار مردم پسند نیست. جای بسیار تعجب دارد که آقایان کاندیدا با بی برنامه گی وارد انتخابات دوازدهم شده اند!

حال اینکه این برنامه (روش آقای احمدی نژاد ) در مناظره سوم جواب نداد یا …

البته آنچه در برنامه مناظره سوم حائز اهمیت بود همدل بودن و همصدا بودن روحانی و جهانگیری با هم و رئیسی و قالیباف نیز با هم بود که باید منتظر روز سرنوشت ساز مردم جمهوری اسلامی ایران باشیم که می خواهند پای صندوق های رای حاظر شوند و از بین این چهار نفر ، یک نفر پیروز میدان شود و از دو کاندید دیگر بعید است که حاصل خوبی بدست شان آید زیرا طرفداران این چهار نفر بیشتر است اگر چه رقابت بین آقایان روحانی و رئیسی بیشتر به چشم می خورد به چند دلیل…

اول اینکه جامعه روحانیت در کشور به سمت روحانیت بودن کاندیدا گرایش دارد دوم اینکه مردم نیز از روحانیت حمایت می کنند…

و اما اینکه کدام یک از کاندیدهای محترم طرفدار بیشتری دارد می توان بر حسب مناظره و سفرهای کاندیدها در شهرهای مختلف را بررسی کرد و چیزی که فعلا معلوم است پیشتاز بودن جناب رئیسی نسبت به سایر کاندیدا می باشد اما روز بیست ونهم اردیبهشت همه چیز را مشخص خواهد کرد ان شاالله.

Downloadsra.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *