آقای اسحاق جهانگیری از انتخابات انصراف داد

انصراف یک کاندیدای ریاست جمهور

شواری سیاست گذاری اصلاح‌طلبان با صدور نامه‌ای از آقای جهانگیری خواست تا به نفع آقای روحانی از انتخابات کناره‌گیری کند.

نگارش این نامه در حالی صورت می گیرد که از زمان ثبت نام جهانگیری کاملا آشکار یود که وی به عنوان نامزد پوششی برای روحانی در انتخابات ثبت نام کرده و قبل از انتخابات انصراف خواهد داد .

شواری سیاست گذاری اصلاح‌طلبان طی نامه‌ای از اسحاق جهانگیری کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خواست تا به نفع روحانی از انتخابات کناره گیری کند.

متن این نامه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر جهانگیری

سلام علیکم

   خدای را سپاسگزاریم که فرصت خدمت به شریف‌ترین انسانهای روی زمین یعنی ملت بزرگوار ایران را فراروی فرزندان مسئولیت شناس این آب و خاک قرار داده وگذرگاههای وصول به مقصد را آنچنان باز نموده است که شیفتگان خدمت میتوانند آنگونه که شایسته است بار امانتی که بر دوش دارند را  به سرمنزل مقصود برسانند.

شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان لازم می داند با صدایی رسا از جنابعالی که مسئولانه پیشنهاد این شورا مبنی بر ضرورت حضور در عرصه رقابت‌های انتخاباتی را پذیرفته و در تمامی صحنه ها و عرصه ها ، مناظره ها و گفتگوها با قدرت ، صلابت ، خردورزی و اخلاق مداری از گفتمان اصلاحات بعنوان گفتمان امید ، آرامش ، توسعه گرایی و کارآمدی دفاع نمودید قدرشناسی کند و توفیقات بیش از پیش شما را از خدای بزرگ مسئلت نماید.

این شورا با توجه به مجموعه شرایط پیش آمده و به منظور تداوم راهی که از انتخابات خرداد ۱۳۹۲ فراروی ملت قرار گرفته است پیشنهاد می نماید جنابعالی در یک تصمیم متعهدانه و مسئولیت شناسانه دیگر حمایت از کاندیدای اجماعی اصلاح طلبان جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای حسن روحانی را مورد تاکید قرار داده و با انصراف از نامزدی دوازدهمین دوره ریاست جمهوری برگی دیگر بر کارنامه درخشان خود بیفزائید.

تردیدی وجود ندارد که آن برادر عزیز بیش از هر کس دیگر ضرورت اجماع اصلاح طلبانه را احساس می کنید همانگونه که متعهدانه در صحنه حاضر شدید انشاءالله با طیب خاطر این پیشنهاد را خواهید پذیرفت .

همچنین از ملت بزرگوار ایران انتظار داریم با حضور آگاهانه پای صندوق های رای و انتخاب کاندیدای اجماعی اصلاح طلبان جناب آقای روحانی و همچنین نامزدهای شورای شهر تهران و دیگر مناطق از لیست “امید” شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان  برشکوه و عظمت ایران بیافزایند. یاد امام و شهیدان جاویدان   عزت و سربلندی ملت ایران با دوام

شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان

… البته این کناره گیری به ضرر آقای روحانی و جناب جهانگیری خواهد شد آنچه که معلوم است کماکان جناب رئیسی پیشتاز است و از نظر حامیان مردمی در اجتماعت از پیش تعیین شده این را فعلا ثابت کرده است باید منتظر روز رای دادن و شمارش آرای مردمی بود…

Downloadsra.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *